Udhetim pas portes se territ

Rezlind Pilafi BXH0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Janë 20 rrëfenja në një të një djaloshi 12 vjeçar, që ka vendosur të rrëfejë për Beratin dhe aventurat fëminore, krejt ndryshe nga bashkëmoshatarët e tij. Është një sfidë plot vlera që shkon përtej moshës së tij....

More details

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928032577
Viti i botimit2015

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Bashkë me imagjinatën e tij Rezlind Pilafi, te "Njëzet rrëfenja në një" ma shëtit në kopshtet ku ndërthuren fantazia me lodrat e moshës, të mësuarit dhe hapësirat e pamasa që krijohen me sinqeritet dhe ngrohtësi. Studiuesit pohojnë se përballemi me një penë që premton shumë. Me këtë synim është nisur edhe botuesi, si një gjuetar talentesh, për ta sjellë librin e parë të Rezit për lexuesit...

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages102
ISBN9789928032577
RedaktoriXhevahir Lleshi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë