Te njohim shprehite tona permes leximeve – set

James Clear, Stephen Covey SET0131

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set kemi sjelle dy prej librave me godites ne fushen e shprehive te perditshme te secilit prej nesh: 7 zakonet e njerezve te suksesshem te Stephen Covey dhe Shprehi atomike te James Clear. Ne jemi produkt i shprehive tona, dhe pikerisht ketu nis edhe rrugetimi yne per te njohur veten dhe potencialin tone

More details

111114 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 520 Lekë

-10%

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra permban

“7 zakonet e njerezve te suksesshem” nga Stephen R. Covey

https://bukinist.al/sq/motivim-dhe-zhvillim/14333-7-zakonet-e-njerezve-te-suksesshem-bt.html

 

“Shprehi atomike” nga James Clear

https://bukinist.al/sq/motivim-dhe-zhvillim/14386-shprehi-atomike.html

Libri më i kërkuar i vitit nga fusha psikologjike, "Shprehi Atomike" me autor James Clear, erdhi në gjuhën shqipe. Ky libër do t'ju mësojë se si disa ndryshime të vogla, japin rezultate të jashtëzakonshme.

 

Data sheet

Published year2022
Vendodhja e botimitTirane / Prishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1