I ri Cmim i reduktuar! Te njohim shprehite tona permes leximeve – set Shiko më të madhe

Te njohim shprehite tona permes leximeve – set

James Clear, Stephen Covey SET0131

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set kemi sjelle dy prej librave me godites ne fushen e shprehive te perditshme te secilit prej nesh: 7 zakonet e njerezve te suksesshem te Stephen Covey dhe Shprehi atomike te James Clear. Ne jemi produkt i shprehive tona, dhe pikerisht ketu nis edhe rrugetimi yne per te njohur veten dhe potencialin tone

Më shumë detaje

111115 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 380 Lekë

-15%

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban

“7 zakonet e njerezve te suksesshem” nga Stephen R. Covey

 

“Shprehi atomike” nga James Clear

Libri më i kërkuar i vitit nga fusha psikologjike, "Shprehi Atomike" me autor James Clear, erdhi në gjuhën shqipe. Ky libër do t'ju mësojë se si disa ndryshime të vogla, japin rezultate të jashtëzakonshme.

 

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane / Prishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë