Bestseller-at e vitit 2022 – set

Matt Haig, Elif Shafak A-008580

New product

Përshkrim i shkurtër

Elif Shafak dhe Matt Haig jane autoret me te kerkuar ne platformat globale, gje qe eshte reflektuar edhe ne tregun shqiptar. Dy librat e tyre te ardhur se fundi nga shtepite botuese Bota Shqiptare dhe Botart, - jane perzgjedhur ne nje set per lexuesit te cilet kane mundesi qe te kuptojne me mire autoret bestseller te momentit ne bote.

More details

1099 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti permban dy librat:
“10 minuta e 38 sekonda ne kete bote te cuditshme” nga Elif Shafak
"Ky roman kaleidoskopik të ngazëllen me gjallërinë e protagonistes... Edhe pse jeta e Leilës gëlon nga tragjeditë, Shafaku përqendrohet te besnikëria dhe mirësia e saj, te gëzimi që ndien ajo nga miqësia dhe te tekat e jetës së Stambollit."

“Biblioteka e mesnates” nga Matt Haig
Vjen me ne fund ne shqip libri me i mire i vleresuar per vitin 2020 nga komuniteti me i madh i lexuesve ne mbareboten ne Goodreads.
Jeta e Norës po shkon keq e më keq. Në mesnatën e ditës së fundit në këtë jetë, ajo e gjen veten në një bibliotekë. Aty i jepet mundësia të zhbëjë keqardhjet e saj dhe të provojë çdo jetë tjetër, që ajo do të kishte dashur të jetonte.
I gjithë kalvari i jetëve që ajo provon ngre një pyetje tepër të rëndësishme: “Kur të jepen mundësi të pafundme, cila është mënyra më e mirë për të jetuar?”

Data sheet

Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1