Matt Haig, Elif Shafak

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  2 250 Lekë 2 500 Lekë -10% In Stock

  Elif Shafak dhe Matt Haig jane autoret me te kerkuar ne platformat globale, gje qe eshte reflektuar edhe ne tregun shqiptar. Dy librat e tyre te ardhur se fundi nga shtepite botuese Bota Shqiptare dhe Botart, - jane perzgjedhur ne nje set per lexuesit te cilet kane mundesi qe te kuptojne me mire autoret bestseller te momentit ne bote.

  2 250 Lekë
  2 500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item