Feminizmi shqiptar permes letersise – set

Rezarta Rezi, Eralda Baze A-007612

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set perfshin librat e dy autoreve femra, - te cilat i kane librat e tyre te pare ne zhanrin e romanit, - por qe sjellin nje kendveshtrim te ri per boten, duke thyer tabu, me nje sens te forte feminist. Per kete arsye, keto te dy libra i konsiderojme si zbulesa ne letersise feministe shqiptare dhe i rekomandojme per kedo qe do te kuptoje me mire boten e brendshme plot mistere te femres. 

1001 Items

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category: