Autore shqiptare ne emigrim

Lea Ypi, Gazmend Kapllani A-007527

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi perzgjedhur dy autore te njohur shqiptare qe jetojne jashte Shqiperise: Lea Ypi dhe Gazmend Kapllani kane shkuar me pare tek lexuesit ne vendet ky jetojne dhe tashme romanet e tyre vijne edhe tek lexuesi shqiptare, i cili po zbulon befasisht nje bote te jetuar, por qe ndikon ne menyre refleksuese.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2021

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1