Çufo president Shiko më të madhe

Çufo president

Gaqo Bushaka BCA007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN9789992733977

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe192
ISBN9789992733977
Titulli origjinalÇabej
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI trete