Tirana feliniane

Roland Gjoza A-004460

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete vellim me ese, Roland Gjoza sjell vezhgime dhe analiza mbi personalitete te kultures dhe artit ne Shqiperi, permes nje kendveshtrimi te thelle dhe me vlere ne rolin dhe kontributet e tyre.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928033871

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages376
ISBN9789928033871
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë