Reduced price! Kush humbet atdheun është Shopen View larger

Kush humbet atdheun eshte Shopen

Roland Gjoza BXH0045

New product

Përshkrim i shkurtër

Roland Gjoza vjen me një shfaqje të re para lexuesit: Ai komunikon me lexuesit përmes një vëllimi të plot poetik, ku sjell ndjesi, teknika poetike dhe eksperimentime të cilat padyshim e shfaqin si një zë unik të poezisë bashkëkohore

 

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9749928033499
Viti i botimit2018

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages374
ISBN9749928033499
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.5
I ri1