Shqetesimet e miqesise Shiko më të madhe

Shqetesimet e miqesise

Patti Kelley Criswell BAT0027

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në faqet e këtij libri do të gjeni këshilla të vlefshme, pyetje dhe histori të vërteta, që mund t'ju ndihmojnë për zgjidhjen e shumë problemeve brenda miqësive tuaja.

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789995677428

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Si reagoni kur jeni të frikësuar nëse lëndoni mikeshat tuaja? Ç'duhet të bëni pas një beteje të vërtetë? Çfarë ndodh kur një shoqe ju lë për një miqësi të re? Në faqet e këtij libri do të gjeni këshilla të vlefshme, pyetje dhe histori të vërteta, që mund t'ju ndihmojnë për zgjidhjen e shumë problemeve brenda miqësive tuaja. Kur një mikeshë është në hall, ndihmojeni shpejt. Këtu gjendet këshilla që ju duhet për të shmangur kohët e vështira dhe ju ndihmon për të marrë vendim se si duhet t'i zgjidhni dilemat e miqësisë.

Të dhëna

Faqe88
ISBN9789995677428
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço