Asgje nuk ndodh rastesisht View larger

Asgje nuk ndodh rastesisht

Alma Papamihali TO0076

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto poezi vijnë para laxuesit si vokacion shprehës, që ruajnë ekuilibrim midis thënies dhe domethënies, formës dhe mesazhit.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9739994319992
Viti i botimit2014

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages288
ISBN9739994319992
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20.5