Asgje nuk ndodh rastesisht Shiko më të madhe

Asgje nuk ndodh rastesisht

Alma Papamihali TO0076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto poezi vijnë para laxuesit si vokacion shprehës, që ruajnë ekuilibrim midis thënies dhe domethënies, formës dhe mesazhit.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9739994319992

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe288
ISBN9739994319992
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20.5