Heshtjen duke germuar

Romeo Çollaku SP0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Romeo Çollaku ka botuar trembëdhjetë libra me poezi, prozë e përkthime nga letërsia greke dhe franceze. 

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928404893

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages52
ISBN9789928404893
Shtëpia botuesePrinci
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri