Heshtjen duke germuar Shiko më të madhe

Heshtjen duke germuar

Romeo Çollaku SP0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romeo Çollaku ka botuar trembëdhjetë libra me poezi, prozë e përkthime nga letërsia greke dhe franceze. 

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928404893

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe52
ISBN9789928404893
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë