Reduced price! Ruroja e vogel me zemer te madhe View larger

Ruruja e vogel me zemer te madhe

Adelina Mamaqi A-007483

New product

Përshkrim i shkurtër

Përralla dhe tregime të mrekullueshme, argëtuese dhe plot humor... Ruruja, Djelpa, Pushi lepurushi, kanguri Kungu, krokodilja, harabelët Heli dhe Habi janë disa nga personazhet fantastike, që ju vogëlushë do të takoni nëpër faqet e këtij libri.

481 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356574

506 Lekë

-8%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
ISBN9789928356574
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1