Shkronjat e para Shiko më të madhe

Shkronjat e para

Alkida Rama A-000758

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo eshte nje fletore e modeluar per t’i ardhur ne ndihme femijeve te ciklit parashkollor per te mesuar per te shkruar shkronjat e alfabetit te gjuhes shqipe. Ky botim eshte pergatitur nga nje eksperte e arsimit parashkollor, e cila njeh edhe metodat didaktike te mesimdhenies dhe mesimnxenies per kete grupmoshe.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 Lindje 2 Perendim
ISBN9789995606435

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe48
ISBN9789995606435
VendodhjaElbasan
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë