Gjyshja e rrezikshme dhe qeni i fatit View larger

Gjyshja e rrezikshme dhe qeni i fatit

Kita Mitchell A-004717

New product

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Rrezik, është emri i saj i dytë!*

*Në fakt, ajo quhet Maud

Babai i Ollit ka humbur, por gjyshja e rrezikshme po merret me këtë çështje!

Ajo ka një balonë me ajër të nxehtë, tridhjetë pako biskota dhe një qenush me fuqi magjike (të paktën kështu thotë ajo).

POR ndërsa ata fluturojnë në qiell, Olli e kupton se ky nuk është thjeshtë një mision shpëtimi...

. . . Gjyshja po arratiset!

“THRILLER! BISKOTA! Ky libër i ka të gjitha”

KINI KUJDES: MOS IA JEPNI KËTË LIBËR GJYSHES SUAJ. AJO MUND TË ‘VJEDHË’ NDONJË IDE.

Nuk ka vlerësime

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages 274
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1