Gjyshja e rrezikshme dhe veza e lavdise View larger

Gjyshja e rrezikshme dhe veza e lavdise

Kita Mitchell A-005382

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventure! Biskota! Ky liber i ka te gjitha! Sidomos per lexuesit e vegjel qe duan te bejne gjera te rrezikshme...

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303219
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gjyshja kerkon drejtesi.... Nje artefakt i cmuar eshte vjedhur ne Rusi dhe gjyshja e rrezikshme do ta gjeje ate. Asgje nuk do ta pengoje ate ne rrugen e saj.

As ca havjar i helmuar, nje arratisje nga burgu apo nje kercenim?!

A do te mudnet Olli dhe gjyshja te rikthejne thesarin dhe te kthehen ne shtepi para se policia ti kape ata?

Ose me keq akoma, para se mami te zbuloje gjithcka?

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages290
ISBN9789928303219
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1