I ri Biznesi i Shekullit 21 Shiko më të madhe

Biznesi i Shekullit 21

Robert Kiyosaki A-008812

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër shpjegon biznesin revolucionar të marketingut në rrjet në kontekstin e asaj që e bën çdo biznes një sukses në çdo situatë ekonomike. Ky libër i jep besueshmëri biznesit të marketingut në shumë nivele dhe justifikon pse është një rrugë ideale për të fituar para.

Më shumë detaje

444 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389015

990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A je i zemëruar me korrupsionin në botën e korporatave? Apo me Wall Street-in dhe bankat e mëdha? Me qeverinë që bën mё shumë gjëra tё gabuara dhe jo mjaftueshëm gjëra tё duhura?

Apo je i zemëruar me veten tënde qё nuk i ke marrë nën kontroll më parë financat e tua?

Jeta është e vështirë. Pyetja është: "Si ke ndёrmend ta pёrballosh?".

Ankimet dhe vajtimet për ekonominë apo fajësimi i të tjerëve nuk do ta sigurojnë të ardhmen tënde financiare. Nëse do pasuri, duhet ta krijosh atë. Duhet të marrësh nën kontroll të ardhmen tënde duke filluar nga të ardhurat e tua – sot!

Duhet të zotërosh biznesin tënd.

Këto mund të jenë kohëra të vështira ekonomike për shumicën, por, për shumë sipërmarrës, këto janë kohëra të mbushura me potencial ekonomik.

Jo vetëm që është koha e duhur për të zotëruar biznesin tënd, por nuk ka pasur ndonjëherë një kohë më të mirë sesa e tashmja.

 

Të dhëna

Faqe348
ISBN9789928389015
Titulli origjinalThe business of the 21st century
RedaktoriElona Zeraliu
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi