Në gjurmët e një përralle View larger

Ne gjurmet e nje perralle

Jan-Philipp Sendker PE0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhe të aftë të përballen, në mënyrë pothuajse lozonjare, me të dukshmen e të padukshmen, me shëndetin e sëmundjen dhe me çka etikohet përgjithësisht si e mirë apo e keqe. Ky rrëfim nuk është vetëm për lidhjet e pacënueshme të dashurisë, por edhe për dhuntinë e jashtëzakonshme për ta pranuar e dashur tjetrin pa kushte e pa kohë.

906 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 58 7
Viti i botimit2016

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages217
ISBN978 9928 200 58 7
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAfrim Koçi