Dieta Niki, si te dobesohemi ne menyre te shendetshme (me CD)

Pëllumb Xhuvani PX0001

New product

Përshkrim i shkurtër

"Dieta Niki"
Si të dobësohemi në mënyrë të shëndetshme, 5 kg në 3 muaj, 10 kg në 6 muaj, 20 kg në 12 muaj.
Metodë që të jep energji dhe nuk ndjen uri.
Bazohet në llojet e ushqimeve që duhen ngrënë, sasinë e ushqimeve për çdo vakt dhe ushtrimet fizike që duhen kryer.

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN9789928041630

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dhjami i tepërt në trup është një nga paralajmëruesit e mëdhenj të vdekjes së parakohëshme. Bëhuni të zgjuar. Merreni vetë në dorë shëndetin tuaj, duke zbatuar programin që jepet në librin "Dieta Niki".


Thanë për librin:

"Dieta Niki" është një metodë reale dhe e thjeshtë për t'u dobësuar. Në të tregohet qartë rruga për të përmirësuar peshën trupore dhe shëndetin. "Nëse do ta ndjekësh me dëshirë dhe vullnet, do të arrish pa tjetër aty ku dëshiron, do të dobësohesh dhe do të rruash peshën e duhur përgjithmonë".

Doktore Entela Hoxha, Mjeke Dietologe, Tiranë

Librin "Dieta Niki" e shikoj si një ndihmesë të çmuar në përmirësimin dhe rruajtjen e shëndetit, vlera të cilat i keni të mishëruar në çdo rresht të tij. "I shkruar në mënyrë të kuptueshme, ai mund të përvetësohet nga çdo individ. Rekomandoj të bëhet pjesë e familjes suaj, sepse do të përfitoni shumë prej tij.

Doktor i SHkencave Neki Beqiri, Klinika: Laboratori "Neo—Style", Tiranë


Në libër jepet në mënyrë të qartë rruga që duhet ndjekur për largimin e dhjamit të tepërt nga trupi, për mbrojtjen e zemrës nga ndonjë goditje fatale për jetën. "Rekomandoj të zbatohen porositë që jepen në librin "Dieta Niki", mbasi ato do ju ndihmojnë të mbani zemrën të shëndetshme dhe të fortë".

Doktor  Valer Manushi, Mjek Kardiolog, Tiranë

Mënyra më e mirë për të pasur shëndet të mirë fizik e mendor, është të bësh atë që duhet dhe të shmangësh atë që nuk duhet. "Duke bërë dallimin midis tyre, Libri DIETA NIKI tregon dhe ndihmon si të balancohet kënaqësia me dobinë".

PROF. DR. Adem Tamo, Fakulteti i Shkencave Sociale, Universiteti i Tiranës

Data sheet

pages300
ISBN9789928041630
Shtëpia botueseEmal
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri