31 fruta dhe perime View larger

31 fruta dhe perime

Hajredin Toca A-000311

New product

Përshkrim i shkurtër

Si ndikojnë frutat dhe perimet në shëndetin e njeriut? Si t’i zgjedhim dhe t’i ruajmë ato? Cilat janë vlerat ushqyese dhe përbërësit kryesor? Të gjitha këto trajtohen në botimin e parë të këtij lloji në vendin tonë dhe vjen pas një pune studimore ndër dekada për frutat dhe perimet. Informacionet në këtë libër bazohen mbi burimet e fundit studimore, janë aktuale, të sakta, të besueshme, të paanshme dhe do të ndihmojnë në përmirësimin e jetës tuaj.

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307965
Viti i botimit2021

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages136
ISBN9789928307965
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1