I ri Cmim i reduktuar! 31 fruta dhe perime Shiko më të madhe

31 fruta dhe perime

Hajredin Toca A-000311

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si ndikojnë frutat dhe perimet në shëndetin e njeriut? Si t’i zgjedhim dhe t’i ruajmë ato? Cilat janë vlerat ushqyese dhe përbërësit kryesor? Të gjitha këto trajtohen në botimin e parë të këtij lloji në vendin tonë dhe vjen pas një pune studimore ndër dekada për frutat dhe perimet. Informacionet në këtë libër bazohen mbi burimet e fundit studimore, janë aktuale, të sakta, të besueshme, të paanshme dhe do të ndihmojnë në përmirësimin e jetës tuaj.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928307965

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe136
ISBN9789928307965
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë