I ri Kompendium filozofik Shiko më të madhe

Kompendium filozofik

Sadedin Limani FNK0232

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim i plotë për periudhën e antikitetit deri në fillim të kristianizmit, - ku përmes burimeve të shumta, bibliografisë së pasur dhe analizës së thellë të ngjarjeve, situatave dhe personaliteteve të asaj epoke sjell një botim me vlera njohës për atë kohë

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
Fletët445
ISBN9789928251152

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët445
ISBN9789928251152
RedaktoriËngjëllushe Karaj
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriBallkani