Gra te padukshme View larger

Gra te padukshme

Caroline Criado Perez A-008751

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga politikat publike te hulumtimet mjekësore, teknologjia, vendet e punës e mediat, Gratë e padukshme zbulon se si në një botë të ndërtuar për dhe nga burrat, jemi duke e injoruar në mënyrë sistematike gjysmën e popullsisë, shpesh me pasoja katastrofike

1107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817134

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages456
ISBN9789951817134
Published year2021
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLira Sejdini
I ri1