Udhetim ne Qender te Tokes Shiko më të madhe

Udhetim ne Qender te Tokes

Zhyl Vern DA0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Oto Lidenbrok, profesor i mineralogjisë dhe ekspert i gjeologjisë, së bashku me nipin e tij, duke u bazuar në një dorëshkrim nisen për Udhëtim në Qendër të Tokës.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642682

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe69
ISBN9789951642682
Viti i Botimit2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë