Oliver Tuist Shqip - Anglisht Shiko më të madhe

Oliver Tuist Shqip - Anglisht

Çarls Dikens DA0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një jetim pa mbrojtje, i cili që nga lindja vuan nga trajtimi i keq që I bëjnë dhe tërhiqet në një botë vjedhjesh dhe krimi, kundër vullnetit të tij.

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642668

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe69
ISBN9789951642668
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë