Njezete mije lega nen det Shqip - Anglisht Shiko më të madhe

Njezete mije lega nen det Shqip - Anglisht

Zhyl Vern DA0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Profesori Pierre Aronnax, i shoqëruar nga Kapiteni Nemo dhe burra të tjerë realizojnë eksplorimin e shtratit të detit dhe krejt këtë e shijojnë me anijen Nautilusin.

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642590

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe69
ISBN9789951642590
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë