Mos i gjyko punonjësit Shiko më të madhe

Mos i gjyko punonjësit

Steve Chandler, Duane Black UP0056

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bota e suksesit është bota e menaxherëve dhe e drejtuesve të zotë, të cilët i kanalizojnë kontributet e punonjësve drejt suksesit të sipërmarrjes. Prandaj ky libër konsiderohet si i duhuri për drejtues të çdo niveli, studentë gazetarë, studiues, agjentë të ndryshëm tregjesh, profesionistë me ambicie, pedagogë e mësues, prindër, si edhe njerëz inteligjentë.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët211
ISBN978 99956 23 37 1

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët211
ISBN978 99956 23 37 1
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiArsen&Aida Musai