Ligji i terheqjes

Ester Xherri Hiks REK0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Pasi i kishin njohur rezultatet praktike të arritura për veten dhe prej atyre njerëzve, të cilët kishin bërë pyetje të mençura lidhur me zbatimin e parimeve të Ligjit të Tërheqjes në fushën e financave, kushteve trupore dhe marrëdhënieve, ndërsa pasi i kishin zbatuar më vonë me sukses përgjigjet e Abrahamit për situatat e veta, Xherri dhe Esteri morën një vendim të qëllimshëm që t'i bënin të mundshme mësimet e Abrahamit për një rreth gjithnjë e më të gjerë njerëzish, që kërkojnë përgjigje për mënyrën se si të bëjnë një jetë më të mirë.

More details

1090 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
ISBN9789951544009

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Abrahami, një grup mësuesish jofizikë, që duket se janë të zhvilluar, flasin për perspektivën e tyre më të gjerë nëpërmjet gojës së Esterit. E ndërsa na flasin në nivelin e të kuptuarit tonë nëpërmjet trajtesash gjithë dashuri, të shkëlqyera, e megjithatë mjaft të thjeshta si të shtypura, ashtu edhe kur dëgjohen, ata na udhëheqin te një Lidhje e qartë me Qenien tonë të brendshme të dashur dhe udhërrëfyese dhe te ngritja e vetëpërmirësimit tonë prej Vetes sonë totale.

Data sheet

pages283
ISBN9789951544009
Shtëpia botueseElta BS
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAdisa Duka