100 vjet romanca shqiptare Shiko më të madhe

100 vjet romanca shqiptare

Kastriot Tusha TO0126

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo buqetë romancash e ripunuar, e rindërtuar, e riinterpretuar dhe e botuar në versionin e orkestruar për një formacion komerçal, do të mbetet një gurë i çmuar në arsenalin e trashëgimisë sonë kulturore dhe në identitetin tonë kombëtar.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319305

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789994319305
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat21x29.7