Fletore e modeluar per Abetaren Shiko më të madhe

Fletore e modeluar per Abetaren

Mimoza Gjokutaj, Shezai Rrokaj A-003186

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është një tekst shoqërues i Abetares, i cili i vjen në ndihmë nxënësit për të ushtruar dorën në shkrimin e shkronjave. Është përgatitur nga dy ekspertët më të mirë të gjuhës dhe hartimit të teksteve shkollore

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162687

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe40
ISBN9789928162687
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim