Cmim i reduktuar! Ethet e zemres Shiko më të madhe

Ethet e zemres

Danielle Steel BUE138

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Katër personazhe të paharruar përballen, në romanin «Ethet e zemrës», me një fatkeqësi tronditëse natyrore, që do të ndryshojë jetën e secilit prej tyre njëherë e përgjithmonë, duke i udhëhequr ata drejt ndryshimit, zbulimit, guximit dhe madhështisë...

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

960 Lekë

-20%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Katër personazhe të paharruar përballen, në romanin «Ethet e zemrës», me një fatkeqësi tronditëse natyrore, që do të ndryshojë jetën e secilit prej tyre njëherë e përgjithmonë, duke i udhëhequr ata drejt ndryshimit, zbulimit, guximit dhe madhështisë...

Mbrëmjen e një nate të ngrohtë maji në San Francisko, salla e vallëzimit të hotelit Ritz-Carlton, shkëlqente e tëra nga kristalet dhe argjendi, që zbukuronin mbrëmjen e bamirësisë. Mbrëmja ishte e përkryer – derisa, vetëm pak minuta para mesnatës, dhoma nis të lëkundet. Copëza kristalesh dhe qelqi përhapen mbi dysheme. Dhe, kur dritat fiken, njerëzit fillojnë të këlthasin nga tmerri.

Prej këtij tërmeti, jetët e katër personazheve do të puqen... Sarah Sloun, bashkëshortja e bukur e një financieri, sheh botën e saj të përkryer t’i shembet para syve... Melani Fri, fituese e çmimit Grammy ...

Të dhëna

Faqe286
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani