Perëndim në St Tropez Shiko më të madhe

Perendim ne St Tropez

Danielle Steel FNK0182

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në romanin e saj të 55-të bestseller, Danielle Steel eksploron kohët e një miqësie të jashtëzakonshme, gërshetimin e historisë së tre çifte, miqtë e jetës, për të cilët pushime mujore në Sant Tropez bëhet një verë e ndryshimit, zbulesës, sekreteve, surprizave, dhe fillimeve të reja ...

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928165893

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Diana Morrison lë për një apartament në Sant Tropez pasurinë e saj në Central Park, dhe organizon me miqtë pushimet e Vitit të Ri. Vetëm dy javë pas Vitit të Ri, tragjedia godet zemrën e rrethit e ngushtë të miqve, sepse Robert Smith ndahet nga jeta papritur. Por, çfarë ndodh më tej me këtë miqësi? Çfarë aventurash e pasojnë?

Pjesë nga libri

I ulur prane saj ne stolin e ngushte te jahtit, papritmas, si e terhoqi nga vetja dhe e puthi ne buze.

-Te dua,- tha thjeshte ai. –Veçse nuk jam I siurt se ne… se une jam I pershtatshem per ty. Jam shume me I madh se ti, por edhe jeta qe kam bere perpara teje, nuk ngjan fare me te gjitha ato, me te cilat je mesuar ti, por kush e di… Ndoshta ajo qe po ndodhe me ne tani, eshte me mire se çdo gje qe ka ndodhur me ne!

Pasi buzeqeshi, Roberti ia hodhi krahet dhe e terhoqi nga vetja.

-Tani thjesht te presim dhe te shohim se çdo na dale- shtoi ai, kurse Gueni pohoi me koke.

-Edhe une te dua, -tha ajo. Roberti e puthi perseri nen diellin perkedheles te Sant-Tropez.

Të dhëna

Faqe294
ISBN9789928165893
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra
RomanRomancë&Pasion