Një e panjohur e përsosur Shiko më të madhe

Nje e panjohur e persosur

Danielle Steel FNK0155

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dashuria vihet gjithmonë në sprovë; sidomos në çiftet ku ka në mes bukur dhe para. E tillë është historia e Rafaelës, vajza e një bankieri europian, e cila jepet marrëzisht pas financierit amerikan John Henry Phillips. Por, çfarë ndodh me Rafaelën dhe pasionet e saj kur bashkëshorti paralizohet përjetësisht?!

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789995686529

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vajza e një bankieri të madh francez dhe e një markeze spanjolle, Rafaela është e martuar me John Henry Phillips, një financier ndërkombëtar i dashuruar marrëzisht pas saj.

Por pas disa vitesh jete të lumtur e pa asnjë re, një ditë fati e godet bashkëshortin: John Henry paralizohet përjetë.

Rafaela duket sikur vendos t’i kushtohet tërësisht të shoqit në një shtëpi të veçuar në San Francisko.

Por ndjenjat e zjarrta të një avokati të ri, të shquar e të hijshëm do të vënë në balancë ndjenjën e detyrës dhe pasionin shpirtëror që e lidh me këtë njeri që e dashuron me zjarr.

Të dhëna

Faqe330
ISBN9789995686529
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra
RomanRomancë&Pasion