I ri Në hambar Shiko më të madhe

Ne hambar

Vladimir Arsenijevi BPO0012

Libër i ri

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Poeteka
ISBN97899928410979

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vlerësime rreth librit

“Një roman prekës dhe shumë personal… Arsenijević është një dëshmitar i ndjeshëm, gojëthartë dhe elokuent në spektaklin e një vendi që ia ka gllabëruar zemrën”.

“New York Times Book Review”

“Ia vlen ta lexosh jo vetëm ngaqë na rrëfen shumë më tepër (sesa mundën ta bëjnë shumica e librave të botuar deri më tani) rreth njerëzve ngërthyer në vorbullën e luftës, por edhe sepse është një libër fiction i përgatitur mrekullisht”.

“The San Francisco Review”

“Eleganca e këtij romani është si fishekzjarret në shi. …e pa asnjë dyshim i çiltër…”

“Times Literary Supplement”

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe112
ISBN97899928410979
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBen Andoni
RomanPsikologjik