Eden i ndaluar Shiko më të madhe

Eden i ndaluar

Danielle Steel BUE039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fotografja e njohur Hope Dunne ka njohur gëzimin dhe dhimbjen dhe gjen qetësi pas objektivit të aparatit. E kënaqur me strehën e saj, ajo nuk është në kërkim të një burri dhe pasioni.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët306

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në një përpjekje magjepsëse ankthi dhe drame njerëzore, Danielle Steel na tregon një histori të fuqishme e të pazakontë të udhëtimit të një gruaje nga errësira në dritë, ndërsa përpiqet për të shpëtuar nga kthetrat e një njeriu psikopat, që e mban të skllavëruar...

Houp Djun është një fotografe e mirënjohur, ka provuar gëzimin e një martese dhe atë amësisë, si dhe zemërthyerjen e humbjes. Tani, jeton e vetme, por e qetë në shtëpinë e saj luksoze në SoHo të Nju Jorkut dhe ndjehet e kënaqur me jetën. Qetësinë e bukurinë e gjen tek aparati fotografik, nuk është në kërkim të ndonjë partneri apo aventure, por të gjitha këto i gjen kur pranon një udhëtim në minutën e fundit drejt Londrës për Kërshëndella. Do të fotografojë një nga shkrimtarët më të njohur të librave thriller, një irlandez-amerikan që jeton në afërsi të Dublinit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët306
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKozeta Çuadari