Ligësia Shiko më të madhe

Ligesia

Danielle Steel FNK0175

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër, Steel tregon historinë e një gruaje e cila duhet të përpiqet të kapërcejë dhimbjen e madhe të shkaktuar nga tradhtia dhe ligësia.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928165534

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një moshën 17-vjeçare, natën e funeralit të së ëmës, Grace Adams sulmohet brutalisht.

Grace nuk e tregon të vërtetën. Ajo është një grua e re me sekrete shumë të tmerrshme për t’u treguar, me plagë kaq të thella në shpirt sa vështirë të shërohen ndonjëherë. Ajo është gjithashtu shumë e bukur. Pas një jetë të tërë në rolin e viktimës, ajo duhet të paguajë çmimin për mëkatet e të tjerëve.

Nga burgu i grave në Ilinois në një agjenci mode në Çikago, Grace nuk arrin të shkëputet nga e kaluara e saj.

Kur takohet me Çarlsin, një avokat nga Nju Jorku, ajo kupton se ka gjetur më në fund një burrë që nuk kërkon asgjë prej saj, përveçse t’i shërojë plagët, të dëgjojë sekretet e saj dhe t’i japë familjen që ka dëshiruar gjithmonë.

Të dhëna

Faqe387
ISBN9789928165534
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhimi Lazri
RomanRomancë&Pasion