Monstrat e Rrugës së Mimozave Shiko më të madhe

Monstrat e Rruges se Mimozave

Viktor Canosinaj BVC0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër për fëmijë të moshës 10-14 vjeç. Libri me aventura ka fituar çmimin e Ministrisë së Kulturës për vitin 2002.

Më shumë detaje

894 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994393855

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Libri merret me raportet mes prindërve dhe fëmijëve në ditët tona. Në qendër të librit është një djalë, të cilin prindërit e detyrojnë të studiojë për muzikë kundër dëshirës së tij. Por ai arrin t’i bindë prindërit se nuk ka talent dhe jeta e tij merr një rrjedhë tjetër, sidomos pas përfshirjes rastësore në kapjen e disa banditëve që kanë grabitur një bankë, një ngjarje që vë në provë karakterin e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe160
ISBN9789994393855
Titulli origjinalViktor Canosinaj
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri