I ri Cmim i reduktuar! Vera e fluturave Shiko më të madhe

Vera e fluturave

Anne-Marie Conway A-005224

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Hipnotizues dhe misterioz, nuk mund ta lëshosh nga dora. Një rrëfim rreth miqësisë së fortë dhe zbulimeve të rrezikshme. Fitues i çmimit “The Oxfordshire Book Awards” 2013

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928457257

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Në një verë të mbushur me sekrete, e vetmja gjë që Beki di është se gjithçka mund të ndryshojë në rrahjen e krahëve të një fluture...

Kur Beki gjen një foto të vjetër nën shtratin e mamasë së saj, kupton se gjithçka që e rrethonte ishte një gënjeshtër e madhe. I vetmi vend ku gjen qetësi është Kopshti i fluturave, me shoqen e saj të re Roza Mei. Por me karakterin e papërmbajtshëm dhe humorin e paparashikueshëm, a po i fsheh diçka mikja e saj? Në atë verë të nxehtë gjithë diell, duket se Beki është e vetmja në errësirë.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe230
ISBN9789928457257
RedaktoriKlodiana BIRAKU
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTea METANI
RomanPsikologjik