I ri Cmim i reduktuar! Mbaron me ne Shiko më të madhe

Mbaron me ne

Colleen Hoover A-000690

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman i guximshëm dhe realist, “Mbaron me ne” është një histori e paharrueshme dashurie.

Më shumë detaje

54 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338143

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Jeta e Lili Blumit nuk ka qenë asnjëherë e lehtë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të ndërtojë jetën që donte. Takimi me një neurokirurg të ri duket se do të jetë qershia mbi tortë.

Rajl Kinkaidi është një djalë i vendosur, kokëfortë dhe... ndoshta pak arrogant, por njëherazi i ndjeshëm, mendjendritur dhe ndonëse ka vendosur të mos martohet asnjëherë, i ka rënë në kokë për Lilin.

Bashkë me pikëpyetjet për lidhjen e saj të re, në mendjen e Lilit rikthehen kujtimet për dashurinë e parë; një lidhje me të shkuarën e lënë pas. Ai ishte shpirti i saj binjak, engjëlli mbrojtës, çdo rrahje zemre dhe kur një ditë rishfaqet papritur në jetën e saj, gjithçka që ka ndërtuar me Rajlin tronditet.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe328
ISBN9789928338143
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMesila Kerkeshi
RomanRomancë&Pasion