Histori dashurie Shiko më të madhe

Histori dashurie

Erik Segal BDR072

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lexuesi që i bashkohet këtij libri do të ndihet më shumë si një personazh i pashkruar i Segalit se sa thjesht lexues, duke e jetuar historinë nga Brenda.

Më shumë detaje

83 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789992794999

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Historia e një lojtari të pasur të Harvardit dhe e një mjeshtreje të zgjuar të muzikës në Redklif, që nuk kanë asgjë të përbashkët përveç dashurisë dhe kanë mundësinë të ndajnë gjithçka, veç kohës. Kjo është historia e mrekullueshme, tronditëse dhe e sinqertë e Oliver Beretit IV dhe Xhenifer Kavilerit. Me humor dhe thumbues, i trishtueshëm dhe sfilitës, romani i mrekullueshëm i Erik Segalit do t'ju rrëmbejë, do t'ju mbajë dhe do të bëhet juaji përgjithmonë. Mbi 21 milionë kopje të "Histori Dashurie" janë shitur në 33 gjuhë. Ju, sikurse më shumë se 21 milionë të tjerë do të bini në dashuri me librin "Histori Dashurie”. Jo një eksperiencë.

Të dhëna

Faqe134
ISBN9789992794999
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë