I ri Cmim i reduktuar! Pengu im Shiko më të madhe

Pengu im

Colleen Hoover BLV0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

NJË RRËFIM ME RITME MARRAMENDËSE, NJË ROMAN PËR FAMILJEN, PËR DASHURINË E PARË, PËR BRENGAT DHE TRADHTINË. Teksa përpiqet të rindërtojë jetën e saj, tashmë të rrënuar, Morgani gjen ngushëllim te njeriu i fundit që mund ta imagjinonte, ndërsa Klara lidhet me djalin e vetëm të cilin e kanë ndaluar ta takojë.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338600

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Morgan Granti është e vendosur të mos e lejojë të bijën të bëjë gabimet që ajo vetë ka bërë në rini, duke u martuar shumë herët dhe duke i prerë në mes ëndrrat e saj. As Klara nuk e do këtë. Nëna e saj aq e parashikueshme nuk ka asnjë grime spontaniteti në jetë.

Me karaktere dhe qëllime të ndryshme, Morgani dhe Klara duket se me zor bashkëjetojnë në të njëjtën shtëpi. Njeriu i vetëm që sjell paqe në familje është Krisi, bashkëshorti i Morganit dhe babai i Klarës, por paqes së tyre i vjen fundi kur ai përfshihet në një aksident tragjik, por edhe të dyshimtë, pasojat shkatërrimtare të të cilit nuk do të prekin vetëm Morganin dhe Klarën.

 

Të dhëna

Faqe374
ISBN9789928338600
Titulli origjinalREGRETTING YOU
RedaktoriBledar Çepele, Pranvera Palushi
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat15.2 x 22.8
PërkthyesiMesila Kërkeshi
RomanRomancë&Pasion

Aksesorë