I ri Cmim i reduktuar! Njeri nga ne po genjen Shiko më të madhe

Njeri nga ne po genjen

Karen M Mcmanus A-000447

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

BESTSELLERI I NJU JORK TAJMSIT - EMOCIONUES, SEKSI, I SOFISTIKUAR! 
NJË I VDEKUR, KATËR TË DYSHUAR - DHE NJËRI PREJ TYRE PO GËNJEN 
Një pasdite pesë nxënës të Gjimnazit Bejvju futen në klasën e ndëshkimit. 
Kur Simoni rrëzohet papritmas dhe vdes pak më vonë në spital, policia nis të hetojë rreth vdekjes. Simoni kishte planifikuar të postonte thashetheme pikante të nesërmen e asaj dite. Në qendër të vëmendjes vihen Bronuina, Adi, Nejti dhe Kupëri. Secili prej të rinjve ka diçka për të fshehur - dhe kësisoj një motiv...

Më shumë detaje

30 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184832

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

NJË I VDEKUR, KATËR TË DYSHUAR - DHE NJËRI PREJ TYRE PO GËNJEN

Një pasdite pesë nxënës të Gjimnazit Bejvju futen në klasën e ndëshkimit:

Bronuina: nxënësja e dalluar, gati për në Jeill. Adi: bukuroshja, princesha e ballos së vjeshtës. Nejti: krimineli, shpërndarës droge.

Kupëri: atleti, ylli i bejsbollit.

Simoni: krijuesi i aplikacionit famëkeq të thashethemeve të gjimnazit.

Kur Simoni rrëzohet papritmas dhe vdes pak më vonë në spital, policia nis të hetojë rreth vdekjes. Simoni kishte planifikuar të postonte thashetheme pikante të nesërmen e asaj dite.

Në qendër të vëmendjes vihen Bronuina, Adi, Nejti dhe Kupëri.

Secili prej të rinjve ka diçka për të fshehur - dhe kësisoj një motiv...

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe339
ISBN9789928184832
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë