Cmim i reduktuar! Njëmijë e një net, vëll. i tretë Shiko më të madhe

Njemije e nje net, vell. i trete

Grup autorësh BCA003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e mrekullueshme arabe, të përkthyera në shqip mjeshtërisht nga Mustafa Greblleshi, vijnë në tre vëllime nga shtëpia botuese Çabej

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN9789992733431

616 Lekë

-23%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Vëllimi i tretë përmban përrallat:

Aladini dhe llampa magjike, Ago Aliu, tregtari nga Bagdati, Kali Magjik, Princ Ahmedi dhe perria Pari-Banu dhe Dy motrat ziliqare.

Të dhëna

Faqe260
ISBN9789992733431
Titulli origjinalÇabej
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI dytë
PërkthyesiMustafa Greblleshi