Eja të luajmë – 3 Shiko më të madhe

Eja te luajme – 3

Grup autorësh ISO0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Eja të luajmë” 3 është një libër me lojëra për t’u zhvilluar me fëmijët e moshës 4-5 vjeç. Njëherësh kjo është një zgjidhje për ti larguar ata nga kompjuteri dhe celularët, por edhe për të ndihmuar prindërit sesi të bëhen pjesë e aktivitetit bashkë me fëmijët e tyre

Më shumë detaje

37 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928438690

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Të mos harrojmë asnjëherë, se është e domosdoshme që në një pjesë të madhe të lojërave të fëmijëve tanë duhet të marrim pjesë aktivisht edhe ne prindërit e tyre. Pikërisht ky libër, na shërben që t’i kuptojmë dhe t’ua shpjegojmë fëmijëve ato gjatë zhvillimit të tyre. Ne prindërit duhet të ndihmojmë në mënyrë të ndërgjegjshme dhe me zell në atë që, të luash bashkë me fëmijët u shërben shumë atyre jo vetëm në këndvështrimin e aktivitetit fizik e krijues, por edhe në dhënien e shembullit personal prindëror e më pas në atë të botformimit të personalitetit të fëmijës.

IRISOFT EDUCATION do të vijojë ciklin e librave “Eja të luajmë” me shumë lojëra të tjera për fëmijët e moshave të ndryshme.

Të dhëna

Faqe110
ISBN9789928438690
RedaktoriErion Muça
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë