Pylli i mrekullive

Grup autorësh BED026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë një pyll magjik në të cilin jetonin shumë kafshë, xhuxhë, zana, elfë dhe gjigantë...

Më shumë detaje

9870 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121288

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

"Pylli i mrekullive", një libër me 13 përrallat më të bukura rreth banorëve të pyllit.

Aty do të gjeni edhe ilustime te ndryshme fantastike shumëngjyrëshe nga Tony Wolf.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe56
ISBN9789928121288
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë