Vitamina hyjni

Kujtim Dashi KDA0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është vëllimi i dytë i Kujtim Dashit si tregimtar, ku shfaqet me rritje të ndjeshme të teknikave rrëfimtare, dhe me mprehtësi për kapjen e temave kyçe që dëshmojnë tiparet e këtij realiteti në krizë

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789992712082
Viti i botimit1999

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages132
ISBN9789992712082
RedaktoriNdoc Gjetja
Viti i botimit1999
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë