Klubi i xhentelmeneve View larger

Klubi i xhentelmeneve

Ben Shehu A-005653

New product

Përshkrim i shkurtër

Ben Shehu, autori i romanit te njohur "Ata nuk duhet ta dine" vjen me nje liber te ri me tregume per lexuesit. "Klubi i xhentelmeneve" trajton probleme te kohes sone dhe me kete permbledhje tregimesh Ben Shehu vjen si nje autor i afrimuar ne gjinine e prozes se shkurter, me nje stil te vecante e plot fantazi. Tek futesh ne subjektet e ketyre tregimeve te duket sikur edhe ti ben pjese ne to.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2M Printing
ISBN9789928253965
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages113
ISBN9789928253965
RedaktoriPetraq Bubari
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1